Сумчани, будьте обережні, користуючись термометрами!

За повідомленнями управління ДСНС України у Сумській області, вчора в нашому місті рятувальникам тричі довелося виїжджати на демеркуризацію приміщень.

19 лютого о 10:13 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що розбився медичний термометр, внаслідок чого стався розлив ртуті в одній із квартир 9-поверхового житлового будинку по вул. Леваневського у м. Суми. На місце події було направлено відділення чергового караулу 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Як з’ясувалося, термометр випадково розбила господарка однієї із квартир. Після прибуття на виклик, рятувальники зібрали близько 2 г розлитої ртуті та провели демеркуризацію оселі.

Того ж дня о 17:39 надійшла інформація про розбитий медичний термометр за адресою: м. Суми, вул. СКД. Працівники Служби порятунку прибули на виклик, зібрали ртуть та провели демеркуризацію помешкання.

А вже о 20:37 на лінію екстреного виклику 101 повідомили про ще один випадок з розбитим термометром по вул. Остапа Вишні у м. Суми.

Пам’ятайте: ртуть — отруйна речовина! Вдихання пару, безпосередній контакт цієї речовини зі шкірою й особистими речами дуже небезпечні. У жодному разі не викидайте прилади зі ртуттю у сміттєві баки — це несе загрозу довкіллю та іншим громадянам. Не дозволяйте дітям гратися з медичними термометрами.

Поділитися в соціальних мережах: