Сумчани хочуть надземний перехід біля «Києва»

На сайті онлайн-петицій з’явилося звернення «Установка надземного переходу на вулиці Кооперативна (універмаг «Київ»)».
«Замінити пішохідний перехід на вулиці Кооперативна на надземний. Пішохідний перехід по вулиці Кооперативна, між McDonalds і універмагом «Київ», слід зробити надземним, тому що:

1. Інтенсивний рух на означеній ділянці (по 4 смуги руху в кожну сторону + перехрестя)

2. Аварійно небезпечна зона.

Для пішоходів з боку McDonalds: в момент пропуску транспортних засобів має місце обмежена видимість. Наприклад, тролейбус займає крайню праву смугу в момент зупинки і висадки пасажирів. Тролейбус стає занадто близько до пішохідного переходу, чим порушує правила дорожнього руху.

Для транспортних засобів: обмежена видимість через зупинку і висадки пасажирів комунального і маршрутних таксі. Навіть якщо ТЗ їде 50 км/год, гальмівний шлях складе мінімум 10 метрів, в залежності від маси, дорожніх і погодних умов.

3. Процес перетину вулиці пішоходом досить тривалий, що сприяє утворенню тривалої зупинки ТЗ і довгому роз’їзду перехрестя Кооперативна — Кузнечна, це відповідно призводить до затримки маршрутного транспорту», — пише автор петиції Євген Азаров.

Дата початку збору підписів: 27 лютого 2018 року. До кінця збору підписів залишилося 44 дні. Станом на 28 лютого петицію підписали 11 осіб з 250 необхідних.

Джерело: dancor.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: