Сумчани можуть скористатися новим електронним сервісом при складанні податкової накладної

Перш за все, сервіс створений задля попередження та недопущення платниками податку помилок при складанні розрахунків коригування до податкової накладної.

За допомогою сервісу можлива візуалізація повної інформації щодо податкової накладної з урахуванням всіх зареєстрованих до неї розрахунків, коригування кількісних і вартісних показників, – інформують в Державній податковій інспекції у м. Суми.

Доступ до інформації надано у приватній частині (особистий кабінет) Електронного кабінету у розділі «ЄРПН». За заданими параметрами пошуку податкової накладної відображається остаточний розрахунок з урахування всіх послідуючих зареєстрованих до неї розрахунків коригування за такими параметрами:

«Реєстраційний номер»; «Ознака документа (ПН-0, РК-1)»; «Номер документа»;  «Дата складання документа»; «Причина коригування (РК)»; «Номер рядка ПН (номер рядка ПН, що коригується)»; «Номер рядка в xml файлі»; «Обсяги постачання без ПДВ»; «Кількість (ПН, гр.6)»; «Ціна (ПН, гр.7)»; «Зміна кількості (РК, гр.7)»; «Ціна зазначена в гр. 8 РК»; «Зміна ціни (РК гр.9)»; «Кількість зазначена в гр.10 РК»; «Код товару згідно з УКТ ЗЕД (ПН/РК)»; «Код послуги згідно ДКПП (ПН/РК)»; «Ознака імпортованого товару (ПН/РК)»; «Код ставки (ПН/РК)»; «Код одиниці виміру (ПН/РК)»; «Назва одиниці виміру»; «Зведена ПН/РК до зведеної ПН»; «Причина з якої не підлягає ненаданню отримувачу»; «Опис товару/послуги».

У разі виникнення питань з приводу користування Електронним кабінетом платники податків можуть звернутися до ДФС України за номером телефону: 0-800-501-007.

 

Поділитися в соціальних мережах: