Сумчани просять налаштувати систему GPS-моніторингу

маршрутки 8

Таке звернення до місцевої влади зареєструвала сумчанка Анастасія Козарезова.

За її словами, після підвищення цін на проїзд в маршрутному транспорті нічого не змінилося на краще. Кілька місяців тому був введений в роботу сервіс «GPS моніторинг транспорту м. Суми». Через кілька тижнів він практично не працює. В даний момент практично неможливо відстежити деякі маршрутки.

У додатку зовсім не відображається транспорт на маршрутах: 8, 10, 16, 24, 25, 26, 51, 53, 54, 57, 58, 60. Деякі маршрути показують тільки 1-3 машини (що є невірним): 1, 3, 6, 9, 13, 14, 15, 18, 19, 55, 61.

«Пристрої відключають, так як йде регулярне порушення графіка руху. Маршрутки не їздять як заявлено за графіком протягом дня, і у вечірній час (після 19.00) дозволяють собі зовсім з’їхати з маршруту. Люди їздять в старих машинах (з протікає дахом, зламаними дверима і т.д.). Машин на маршруті стало тільки менше. Жителі чекають на зупинці маршрутки до 40 хвилин. В такому невеликому місті як Суми це недозволено!

Скільки можна чути скарги на маршрутки? Хто контролює їх роботу в нашому місті? Хто перевіряє надання послуг з перевезення пасажирів? Чому вони безкарно порушують умови договорів? Досить створювати відписки на ці питання, перевіряти роботу з попередження.

Прошу налагодити, змусити використовувати систему «GPS моніторинг». З допомогу цієї системи не тільки населення зможе хоча б орієнтуватися в русі транспорту, а й влада зможе контролювати і виявляти порушення надання послуг з перевезення!», — йдеться в петиції.

Підтримати звернення можна тут.

Поділитися в соціальних мережах: