Сумчани просять облаштувати пішохідний перехід навпроти ТРЦ «Лавина» сходами та пандусом

12

Петицію з проханням облаштувати тротуар, сходи та пандус на пішохідному переході по проспекту Лушпи зареєстрував сумчанин Андрій Безпалий.

За його словами, з боку ТРЦ є зручний підйом до пішохідної зони — сходи та пандус, а також тротуар, що дозволяє зручно чекати необхідного сигналу світлофора. Натомість, з протилежного боку — немає навіть мінімального тротуару, не кажучи вже про сходи до пішохідної зони та пандус.

«Виходить, що після перетинання проспекту по регульованому пішохідному переходу люди потрапляють на вщент розбитий вузенький тротуар та вимушені підійматися вгору по газону, щоб продовжити свій шлях. Найбільше незручностей ця ситуація доставляє матусям з дитячими візочками та особам з обмеженими фізичними можливостями, тим паче у дощову погоду та снігопад, які вимушені прокладати частину свого шляху по проїжджій частині.», — йдеться в петиції.

Описана вище ситуація призводить не лише до незручностей, а й до підвищеної небезпеки, тим паче пригадуючи трагедію, яка сталася на цьому місці в лютому 2016 року.

В найкоротші терміни міську владу просять облаштувати тротуар з боку новобудов поблизу житлового будинку №5 по проспекту Лушпи, облаштувати у цьому місці зручний майданчик, що дозволить очікувати необхідного сигналу світлофору та зробити сходи та пандус, які дозволять зручно підійматися від проїжджої частини вулиці до пішохідної зони.

Підтримати звернення можна тут.

Поділитися в соціальних мережах: