Сумчани просять відновити освітлення у сквері «Дружба»

16

З таким проханням до місцевої влади звертається сумчанин Владислав Котляр.

За його словами, у сквері «Дружба», який знаходиться в історичній частині міста, з 14-ти ліхтарів працює лише чотири. Це загрожує безпеці сумчан та посилює криміногенну ситуацію в місті.

«В історичній частині м. Суми знаходиться сквер «Дружба», який розташований між проспектом Шевченка та вулицею Горького. Він є улюбленим місцем для прогулянок молодих матусь з дитячими візочками та закоханих парочок. Через сквер вранці йдуть на роботу або до зупинок громадського транспорту. Ввечері його стежками повертаються додому.

З початком осіннього періоду гострою проблемою для мешканців мікрорайону стало питання освітлення скверу «Дружба» у вечірній період, коли з 14 ліхтарів працює лише чотири. Люди вимушені йти довгою дорогою навкруги через провулок Красовицького, остерігаючись темноти та компаній, які вживають алкоголь.

Неналежний стан скверу «Дружба», в якому постійно темно, захаращено та навіть мешкають бомжі, викликає заслужені зауваження серед населення. Відсутність освітлення та працюючих ліхтарів призводить до збільшення ризиків для життя та здоров‘я громадян, посиленню криміногенної ситуації в місті, випадків вживання алкоголю та наркотиків особливо серед молоді.

Сумчани сплачують податки та мають право на безпечний відпочинок, освітлені вулиці, сквери та парки, а також на звернення уваги до їх проблем з боку міської влади. На відміну від великих парків, таких як Дитячий та Міський, відновлення освітлення в сквері «Дружба» не вимагає великих витрат коштів міського бюджету.

Звертаємось до міського голови О. Лисенка, депутатів Сумської міської ради з проханням та вимогою вжити невідкладних заходів щодо відновлення освітлення скверу «Дружба», ремонту зламаних ліхтарів та забезпечення безпеки та комфорту сумчан», — йдеться в петиції.

Підписати звернення можна тут.

Поділитися в соціальних мережах: