Сумчани травмуються через непосипані вулиці

Через снігопади, морози та відлигу сумчани травмуються. Здавалося б, комунальники вже мали б бути готові і до ожеледиць, і сильних снігопадів, але чомусь все не зовсім так. Тротуари  і пішохідні вулиці чи не посипають, чи роблять це погано, вулиці не всюди почищені. Через це різні травми та синці.

Так, в період  новорічних свят за допомогою до травмпункту Сумської міської клінічної лікарні №1 звернулося близько 400 осіб. Здебільшого зверталися з травмами нижніх кінцівок, проте були випадки травмування рук та хребта.

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олександр Журба розповів, що організації мають вчасно чистити сніг.

«Дороги і тротуари, що потрапили в комзамовлення, обслуговує комунальне підприємство «Шляхрембуд». Ті тротуари, що потрапляють у прибудинкову територію, яку обслуговують ЖЕКи, вони чистять і посипають ці тротуари складовою тарифу свого. У багатоповерхівках, де розміщені магазини, підприємці мають самі розчищати прилеглу територію», – говорить Олександр Журба.

Продавці магазинів добросовісно виконують свої обов’язки. Та й дороги чистять, хоч з затримкою, та все ж чистять. А от з посипанням доріг – біда. Тільки й дивись, аби не впасти на рівному місці.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: