Сумчани знову просять тролейбусний маршрут з Ковпака до аеропорту

Відповідне прохання оприлюднено вчора, 2 лютого, на сайті електронних петицій міста. Його автор Марина Терещенко просить владу Сум ввести тролейбусний маршрут «Аеропорт – вул. Ковпака» та наголошує, що за цим напрямком курсує єдине маршрутне таксі – № 20, яке завжди переповнене: 


Пропонуємо організувати рух тролейбусів за маршрутом: вул. Ковпака – Аеропорт, оскільки Курський мікрорайон дуже заселений, за цим напрямком курсує єдине маршрутне таксі – № 20, яке завжди переповнене. Уже на зупинці «вул. Металургів» важко зайти в маршрутку.
Варто взяти також до уваги те, що за цим маршрутом знаходяться такі важливі об’єкти: школа № 10, Центральний ринок, Банківська академія, обласне управління Національної поліції, Будівельний коледж, завод «Горобина», Центральна міська лікарня і травмпункт, Кадетський корпус, військкомат, Дитяча стоматологічна поліклініка, СНАУ та ін. Особливо важко добиратися на роботу в години «пік». Тому пасажири щоранку здійснюють «подвиги», штурмуючи свій транспорт. Проте за бортом залишається багато людей, які змушені запізнюватися на роботу. Впевнені, що тролейбус зміг би значно розвантажити наплив пасажирів на маршрутку і допоміг би сумчанам вчасно добиратися до роботи, в навчальні та лікувальні заклади, — пише автор петиції.

Станом на 3 лютого петицію підписали 56 осіб з 250 необхідних.

До кінця збору підписів залишилось: 

Поділитися в соціальних мережах: