Сумчани звертаються за субсидіями та соціальною допомогою

У середу, 16 травня, відбулось засідання комісії по розгляду заяв громадян з питань призначення житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги.

Під час засідання члени комісії розглянули 47 пакетів документів.

Зокрема, розглянули заяви громадян з питань призначення соціальної допомоги та прийняття рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика.

По 37 справам, що стосувалися житлової субсидії, комісією прийнято позитивне рішення про її призначення, та по шести – про включення Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформацію про фактичне місце проживання пільговика.

Разом з тим, комісією були враховані виняткові обставини, які склалися в сім’ї, у результаті чого по одній справі призначили державну соціальну допомогу малозабезпечений сім’ї, а по трьом – відмовили.

З початку року комісією розглянуто 2128 заяв громадян, в результаті яких 1935 сім’ям призначено субсидії, 41 малозабезпеченій сім’ї надано державну соціальну допомогу, по 36 справам прийнято рішення про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформацію про фактичне місце проживання пільговика.

Джерело: smr.gov.ua

Поділитися в соціальних мережах: