Сумчанин пропонує оптимізувати рух пішоходів між «Макдональдсом» та універмагом

1

Петицію з проханням оптимізувати пішохідний рух між універмагом «Київ» і «Макдональдсом» зареєстрував Ілля Русий.

Автор петиції пропонує перенести пішохідний перехід на 30 метрів, до перехрестя вулиці Набережної р. Стрілки -Покровська площа. Тим самим, за його словами, відстань до зупинки для пішоходів не зміниться, перехід буде регульованим, нормалізується рух автомобілів, небезпека наїзду на пішоходів зникне.

«Пішохідний перехід, що між універмагом «Київ» і «Макдональдсом» є небезечним як для пішоходів, так і створює небезпеку ДТП для водіїв. Невпинний нерегульований рух пішоходів фактично не дає можливості перетнути пішохідний перехід без порушення ПДД (ненадання дороги пішоходу, якщо він ступив на зебру). Ця проблема також в наслідку, провокує бокові і фронтальні зіткнення між авто (навіть за участю поліції), а також наїзди на пішоходів, котрі перетинаючи цей перехід, (котрого на 8-ми полосній дорозі згідно з нормативами будівництва бути не може(!!!)) фактично грають в російську рулетку! Установка світлофора, чи припіднятий перехід (котрого тут за тими ж самими нормами бути не може в принципі), тільки усугубить ситуацію!», — йдеться в тексті петиції.

Автор зазначає, що для реалізації цього проекту буде достатньо демонтувати 2-3 МАФи, котрі згідно з повідомленнями ЗМІ, будувались свого часу без дозвільних документів.

Підтримати ініціативу можна за посиланням.

Поділитися в соціальних мережах: