Сумчанин став головою Ради прокурорів України

Безымянный2

У Генеральній прокуратурі України протягом двох діб на першій всеукраїнській конференції прокурорів 464 делегати зі всієї України обирали учасників прокурорського самоврядування.

Із 64 бажаючих стати членами Ради прокурорів України було обрано 11 прокурорсько-слідчих працівників. У четвер, 27 квітня 2017 року, на організаційному засіданні зі свого складу шляхом відкритого голосування головою Ради прокурорів України строком на 5 років обрано представника Сумщини – Михайла Місюру, який обіймає посаду слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Сумської області.

«Прокурорське самоврядування абсолютно новий етап діяльності відомства. Відтепер Рада прокурорів України та Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів стоятимуть на сторожі захисту законних інтересів працівників прокуратури та будуть вирішувати кадрові та дисциплінарні питання. Тож сподіваюсь, що органи місцевого самоврядування гідно виконуватимуть покладені на них обов’язки, а наш колега Михайло Місюра, якого обрано головою Ради прокурорів України, дотримуватиметься чіткої та принципової позиції при прийнятті рішень, які впливатимуть на долі людей», – зазначив прокурор Сумської області Віталій Матвійчук.

Згідно з положеннями Закону на вирішення Ради прокурорів України покладається питання рекомендування призначення та звільнення прокурорів з адміністративних посад, впровадження заходів щодо забезпечення незалежності прокурорів, соціального і правового захисту прокурорів, їх сімей тощо.

Поділитися в соціальних мережах: