Сумчанин зберігав у гаражі цілий арсенал

Чотири корпуси гранат Ф-1, дві  тротилові  шашки та ручний протитанковий гранатомет видав поліції 20-річний сумчанин. Як з‘ясували працівники поліції та служби безпеки України в Сумській області, зброю він привіз із зони ведення бойових дій, однак вирішив здати її до поліції, аби уникнути кримінальної відповідальності за зберігання цілком боєздатного арсеналу.

До чергової частини Сумського відділу поліції звернувся 20-річний сумчани, який заявив, що бажає добровільно здати привезені з зони АТО боєприпаси. За його словами «сувеніри» зберігаються у гаражному приміщенні, тож за вказаною чоловіком адресою вирушила слідчо-оперативна група.

Дійсно, в гаражі юнака полісмени та працівники СБУ вилучили 4 корпуси гранат Ф-1, дві 200-грамові тротилові шашки та РПГ-22 (ручний протитанковий гранатомет).

Сам молодий чоловік зізнається: привіз боєприпаси після демобілізації, залишив рюкзак в гаражі й забув. Учора, перебираючи в гаражі речі, знайшов заплічник зі зброєю, і, аби уникнути кримінальної відповідальності за її зберігання, вирішив здати всі небезпечні речі до поліції.

Наразі  все вилучене в рамках відкритого за ознаками ч.1 ст.  263 КК України кримінального провадження направлене на експертне дослідження, ведуться першочергові слідчі дії.

Поділитися в соціальних мережах: