Сумчанин знайшов хруща всередині хлібини

Багато хто впевнений, що на таких виробництвах, як молокозаводи або, скажімо, хлібозаводи, дотримується ідеальна чистота, а значить, нічого зайвого у готовий продукт потрапити не може. На жаль, але навіть найсуворіші санітарні умови не є гарантією того, що в куплених вами продуктах ви не знайдете неприємний сюрприз.

Так, минулого тижня сумчанин Віктор купив хліб в одній з місцевих торгових мереж: «Ось купив буханку хліба. Прийшов додому, став різати і, на жаль, зіпсував апетит і собі, і своїм близьким. Усередині свіжої буханки виявився запечений хрущ! На жаль, я не взяв чек у магазині, де купив хліб. Але все ж звернуся до управління захисту прав споживачів, щоб підприємство перевірили на предмет дотримання санітарних умов, адже, виходить, що в цеху, де замішують тісто, у них літають жуки?»

На підприємстві, де був виготовлений хліб, сказали, що самі не можуть зрозуміти, як це сталося. Можливо, хтось із працівників випадково приніс жука на одязі. Незважаючи на відсутність чека, керівництво підприємства готове компенсувати моральну шкоду покупцеві, що вже можна вважати плюсом до іміджу виробника. Але ми все ж сподіваємося, що з цієї ситуації вони зроблять для себе висновки і вживуть усіх заходів, щоб подібне не повторилося.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: