Сумчанка, яку згвалтував екс-кадет, прокоментувала вирок суду

Два роки поспіль тривав процес у справі екс-кадета Владислава Кривошея, який 8 березня 2019 року згвалтував 23-річну сумчанку. І ось 19 лютого 2021 року його вина була доведена в суді, і за своє злодіяння Владислав Кривошей засуджений до 3-х років позбавлення волі.
Сумчанка Ірина Челоманова, яка є постраждалою стороною у цій справі, подякувала всім, хто їй допомагав боротися за справедливість.
“Сьогодні хочу подякувати усім, хто словом і ділом підтримував мене майже два роки.
Дякую НВР «Правий сектор» за те, що підтримували мене, проводили заходи на підтримку обвинувачення. Миру вам та вашим родинам.
Дякую Сумській місцевій прокуратурі в особі Вітошка Євгена Вікторовича за те, що від початку і до кінця довів цю справу. Щиро дякую йому за те, що наполягав на максимальному покаранні і за те, що з розумінням ставився до всіх моїх заяв щодо цієї справи. Дякую Вам, Євгене Вікторовичу, що сумлінно виконували завдання, покладені на Вас законом.
Окремо дякую своїм адвокатам – Андрію Петухову та усій його команді, які весь цей час підтримували мене, та Віталію Грибоводу за те, що їздив з Полтави на засідання, які часто не відбувалися з причини неявки другої сторони процесу. Бажаю вам, Андрію Юрійовичу, та Віталію Васильовичу, наснаги у вашій роботі та здоров’я вам і вашим родинам. Нехай уся ваша доброта і підтримка сто крат вам повернеться.
Дякую усім небайдужим громадянам міста та країни, які робили репости та підтримували мене та обвинувачення в коментарях під дописами.
Дякую кожному ЗМІ за те, що висвітлювали події та надавали розголос цій справі.
Судді Капкіну О.Б. за те, що не застосував альтернативне покарання, та за те, що взяв до уваги усі докази, які були надані обвинуваченням, які вказують на скоєння злочину обвинуваченим.
Щиро дякую усім-усім, кожною частинкою свого серця!!! Бажаю вам і вашим сім’ям тільки добра та миру!!!
І тепер з чистою душею та совістю чекаємо на набуття законної сили вироку”, – написала Ірина.

Поділитися в соціальних мережах: