Суми: капуста VS велосипед

Хоч і не тими темпами, що хотілося, і далеко не всюди, але в нашому місті все ж таки з’являються велодоріжки. Та якщо ви думаєте, що вони реально стають вирішенням проблем сумських велосипедистів, то жорстоко помиляєтеся.

Крім всіх інших чинників, на заваді стають також всюдисущі продавці-стихійники, як от ця машина, що зручно вмостилася торгувати на вулиці Харківській. А те, що велосипедистам треба їхати — то є проблема виключно самих велосипедистів, та й скільки їх там у нашому місті, щоб на них ще увагу звертати… Напевне, саме так і міркували ті, хто ставив машину з огірками й капустою посеред велодоріжки.

«Такі випадки підпадають під статтю 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів), за порушення якої на торговців складається адмінпротокол, а на відповідній комісії вирішується питання застосування штрафних санкцій», — говорить старший інспектор прес-служби управління патрульної поліції Сумської області Олег Сологуб. За словами правоохоронця, громадяни можуть повідомляти про подібні випадки на лінію «102».вело

Фото з сайту 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах: