Суми оговтуються після вчорашньої негоди

33

Сьогодні в мерії пройшла нарада з комунальниками щодо ліквідації наслідків негоди, яка вирувала в Сумах у суботу, 1 липня.

Як поінформували у відділі «Служба 15-80» у суботу до них надійшло 73 звернення. Більшість дзвінків стосувалась обривів дротів і падінь дерев. На 8:00 неділі таких випадків зафіксовано 477.

За словами директора філії «Сумський міський район електричних мереж» ПАТ «Сумиобленерго» Віктора Степченка, по місту працюють шість аварійних бригад. На 9:00 ранку неділі частково без електроенергії залишались 44 вулиці обласного центру.

Щодо вуличного освітлення, до самого ранку працювали чотири аварійно-ремонтні бригади КП «Міськсвітло». Наразі завершено роботи по третині отриманих заявок.

КП «Електроавтотранс» займається ліквідацією обривів контактної мережі. Також через пошкодження даху затопило тяглову підстанцію, через що виникли проблеми з рухом автотранспорту по вул. Білопільській шлях і вул. Роменській, частково вул. Іллінською, а через значний рівень води – з проїздом біля компресорного заводу.

В.о. начальника відділу охорони здоров’я Олена Чумаченко повідомила про шістьох постраждалих унаслідок негоди. Усіх травмували дерева. Чотирьом особам надали необхідну медичну допомогу та відпустили додому, двох направили на лікування до стаціонару обласної лікарні. В одного постраждалого черепно-мозкова травма, в іншого — травма грудної клітини.

Наразі відсутня електроенергія в лабораторії міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди. Тимчасово користуються можливостями лабораторії реанімації. Також, на територію ДНЗ (ясла-садок) № 10 «Малючок» впало дерево, а у школі №20 — пошкоджений дах.

«Іде планомірне робота. Робимо все можливе, аби якнайшвидше ліквідувати наслідки стихії», – повідомив перший заступник міського голови Володимир Войтенко.

Поділитися в соціальних мережах: