Суми вже за два роки будуть з аеропортом?

Згідно з переліком інфраструктурних проектів, оприлюднених на сайті Міністерства інфраструктури України, реалізації яких міністерство має намір сприяти, у найближчі два роки може бути реконструйований аеродром і побудований новий пасажирський термінал в аеропорту Суми.

Як пише Центр транспортних стратегій, на порталі Мінінфраструктури відзначається, що у планах відомства — реалізація заходів Державної цільової програми розвитку аеропортів України на період до 2023 року, затвердженої постановою КМУ від 24.02.2016 № 126, в частині проведення ремонту злітно-посадочної смуги і реконструкції аеровокзального комплексу обласного комунального підприємства «Аеропорт Суми».

Орієнтовний термін реалізації такого проекту — 2018-2020 рр. Для цього, за підрахунками фахівців МІУ, необхідно близько 25 млн євро.

Джерела залучення коштів поки чітко не визначені. Гроші можуть бути отримані з міського, обласного, державного бюджетів, також у міністерстві вважають, що це можуть бути кошти приватних інвесторів, пільгове кредитування, гранти від міжнародних фінансових організацій.

Джерело: cfts.org.ua

Поділитися в соціальних мережах: