«Сумитеплоенерго» зобов’язали вилучити з тарифів необґрунтовані витрати

Як повідомлялось раніше, прокуратурою області у судовому порядку оскаржено бездіяльність Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) щодо приведення тарифів ТОВ «Сумитеплоенерго» на житлово-комунальні послуги до економічно-обґрунтованих.

Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

Як повідомив начальник управління прокуратури Сумської області Олександр Рубан, під час судового розгляду НКРЕКП самостійно, не чекаючи винесення судом рішення по справі, прийняла постанову, якою визнала доводи прокуратури області обґрунтованими.

Відповідно до прийнятого державним регулятором рішення, під час затвердження для ТОВ «Сумитеплоенерго» нових тарифів на теплову енергію, централізоване опалення та постачання гарячої води з їх структури будуть вилучені необґрунтовані витрати за невиконаними інвестиційними програмами на 2016 рік, що є, у свою чергу, безумовною підставою для пропорційного зменшення тарифів на вказані комунальні послуги.

Крім цього, за порушення ліцензійних умов з виробництва теплової енергії на ТОВ «Сумитеплоенерго» накладено штрафи у загальному розмірі 170 тис. грн.

Зміст прийнятих рішень опубліковано на офіційному веб-сайті НКРЕКП.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: