Сумщина готується до опалювального сезону

30c181823a0adaab8daf7b2affeed63cУ Сумах запрацював оперативний штаб з підготовки галузей економіки до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
На першому засіданні в облдержадміністрації заслухали, як здійснюються підготовчі заходи і існуючі проблеми в Великописарівському та Середино-Будському районах, містах Охтирка та Шостка, Зноб-Новгородській і Кириківській ОТГ.

Куратор галузі ЖКГ, керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький і начальник управління ЖКГ, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Сергій Луговий з’ясовували, яка потрібна допомога в підготовці до опалювального сезону і що може представляти загрозу його безперебійному проходженню.

За результатами засідання Дмитро Живицький дав представникам органів виконавчої влади, органам місцевого самоврядування та підприємствам, що надають послуги з теплопостачання, протокольні доручення щодо оптимізації робіт з підготовки бюджетних установ до опалювального періоду, реалізації заходів з енергозбереження та енергоефективності.

Джерело:dancor.sumy.ua

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: