Сумщина презентувала свою красу та можливості

«Сумщина туристична 2018» – щорічний бізнес-форум, на якому збираються представники різних країн та обмінюються досвідом у сфері розвитку туристичної інфраструктури Сумської області.

“Такі виставки допомагають розкрити потенціал нашого краю. Активно розвивається туризм на Сумщині: це байдарки, кінний спорт, лижний спорт, туристичні походи”, – говорить голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко.

На виставці представлено більше 30 громадських об’єднань. Кожне з них презентувало свої надбання у сфері туризму. У рамках фестивалю тривали майстер-класи з ткацтва, вишивки тощо.

“Сьогодні ми змогли зібрати найкращі приклади успішної реалізації практичних, дієвих робіт, які ви бачите по напрямкам: подієвий туризм, активний, пізнавальний.  Такий захід дозволяє одразу зрозуміти, наскільки ми відкриті, наскільки ми маємо великий потенціал, і це нам дозволяє й надалі активно розвивати наші туристичні спроможності”, – зазначив начальник відділу промоції та туризму Сумської облдержадміністрації Юрій Гладенко.

На міжнародний бізнес-форум з’їхались представники туристичного бізнесу Білорусі, Польщі, Словаччини та Угорщини. За словами організаторів, ця виставка покликана встановити між ними контакти та налагодити партнерські відносини.

Під час проведення форуму виступали представники зарубіжних країн та презентували власні здобутки у різних сферах туризму.

Поділитися в соціальних мережах: