Сумщину відвідала дружина Президента України

Вчора, 14 березня, на Сумщині із робочим візитом побувала Марина Порошенко. Дружина президента ознайомилася із системою соціальних послуг для жителів області.

Вже кілька років батьки новонароджених немовлят отримують свідоцтво про народження дитини прямо в пологовому. У Роменській центральній районні лікарні виписували породіль, яким свідоцтво про народження малюків вручала сама дружина Президента. Вона завітала у Ромни  ознайомитися з результатами медичної реформи.

Далі перша леді вирушила у село Косівщина Сумського району, де вже близько року працює Інклюзивно-ресурсний центр. У ньому освітні, педагогічні та корекційні послуги отримують діти з особливими освітніми потребами. Марина Порошенко ознайомилася також із навчальним процесом Косівщинської школи-інтернату, де впроваджено інклюзивну форму освіти.

«Чим раніше ми починаємо працювати з дітьми, які мають особливі потреби, тим кращі результати отримуємо потім», – переконана пані Марина.

Ми запитали у Марини Порошенко про подальшу долю дітей з особливими освітніми потребами вже після закінчення школи і навчання у профтехучилищі. Перша леді повідомила, що разом з Міністерством освіти і науки займається питанням удосконалення професійного навчання з подальшим працевлаштуванням особливих учнів.

Не залишила пані Марина поза увагою і Сумський державний університет, який входить у п’ятірку лідерів серед українських вишів. У навчальному закладі діє соціальна послуга, яка дозволяє батькам-студентам залишити на якийсь час свою дитину і відвідати пари. А у бібліотеці, яка має доступ до найвідоміших електронних баз світового інформаційного простору, Марина Порошенко отримала читацький квиток.

Сумські студенти презентували першій леді свої інноваційні розробки.

За результатами візиту дружина Президента високо оцінила рівень надання соціальних послуг на Сумщині.

Детальніше про візит першої леді на Сумщину дивіться у новинах на телеканалі СТС.

Поділитися в соціальних мережах: