Сумщина не надала план будівництва та ремонту доріг

Місцева влада повинна затвердити перелік будівництва та ремонту доріг у рамках старту з березня проекту «Велике будівництво», наголосив Президент України Володимир Зеленський. Під час заходу «Зшити Україну: безпека, будівництво, фінансування» він повідомив, що наразі це зробили лише 15 регіонів, ще сім – опрацьовуються. Водночас Львівська, Закарпатська та Сумська області, які не передали свої плани, терміново повинні це зробити.

«Я розумію, що є причини – щойно змінився голова обласної державної адміністрації у Львові, поки немає призначення голів ОДА у Сумській та Закарпатській областях… Я це розумію, але дуже прошу терміново це зробити», – сказав Володимир Зеленський.

Перший заступник керівника Офісу Президента Сергій Трофімов наголосив, що голови облдержадміністрацій мають розуміти особисту відповідальність за терміни та якість будівництва доріг, а також за цільове використання коштів. Також очільники областей повинні проводити моніторинг тендерів на виконання робіт для уникнення зловживань.

«Технічний нагляд дотримання проекту ви маєте здійснювати на всіх етапах реалізації», – підкреслив Сергій Трофімов.

За його словами, договори на ремонти доріг мають містити чіткі гарантійні терміни та відповідальність виконавця робіт за усунення будь-яких дефектів упродовж цих термінів.

Крім того, мають бути прописані санкції за недотримання графіку виконання робіт.

president.gov.ua

Поділитися в соціальних мережах: