Сумщину очистили від пороху

«Приберемо порох з України» – екотолоку з такою назвою провели представники Українського об’єднання патріотів по всій Сумщині.

В суботу прибрати довкілля вийшли укропівці в Білопіллі, Глухові, Конотопі, Краснопіллі, Недригайлові та Сумському районі. Оскільки цими вихідними Сумщиною вирувала негода, то погодні умови стали на заваді прибрати довкілля в Кролевці, Охтирці, Ромнах та Шостці. Укропівці обіцяють, в цих районах прибирання відбудеться обов’язково:

«Якщо в суботу через складні погодні обставини не вдалося провести екотолоку в даних регіонах,це не означає, що там її не відбудеться. Тільки переноситься дата, локації залишаються ті ж самі. Про дати та час проведення ми обов’язково повідомимо», – підкреслив голова Сумської обласної організації УКРОПу Владислав Луговий.

Сам же головний укропівець області долучився до екотолоки в Сумському районі. Там у всіх селах та у всіх об’єднаних територіальних громадах партійці разом з молоддю та небайдужими мешканцями прибрали узбіччя доріг та прибудинкових територій.

«Нам тут ще треба буде жити і вибудовувати майбутнє для молодого покоління!»,  ̶ говорить  голова Сумської районної організації УКРОПу Олександр Гриценюк.

В Білопіллі привели до охайного вигляду Іллінський міст – повипилювали кущі та бур’яни, а також очистили від сміття.

Прибрали водоймище і в Глухові – Скоропадське озеро. Укропівці в спецодязі привели до порядку не тільки пляж, а і саме озеро. Тепер водоймище та пляж стали чистими – партійці зібрали декілька десятків мішків сміття.

Обрали для проведення толоки водоймище і конотопчани. Працювали на річці Сейм, село Таранське. Очистили пляж та навколишню територію.

Краснопільські укропівці вийшли на толоку з граблями, мітлами та віниками. Потім змінили робочий інвентар на щітки та побілили міські дерева.

В Недригайлові прибрали Громадський пляж. Партійці та молодь, яка багато часу там проводить, очистили територію від бруду, щоб влітку було комфортно відпочивати.

«Чистота в країні починається з очищення саме того місця, де живемо ми й наші діти, – говорить Владислав Луговий. – Тому потрібно прибрати весь порох і мотлох, який заважає нам щасливо жити».

 

 

Поділитися в соціальних мережах: