Сумська область на останніх позиціях по боротьбі зі СНІДом

Фахівці Інституту аналітики та адвокації проаналізували показники всіх регіонів України та створили рейтинг, що показав успішність кожної області у виконанні плану боротьби зі СНІДом. Під час дослідження брали до уваги лише місцеві бюджети. Сумська область на 26 місці за рівнем затверджених коштів. (Інфографіка: затверджене від вказаного)

Усього на 2017 рік для виконання програми протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу з планованого бюджету, розміром 4,3 млн. грн. виділили 891 тис. грн. (станом на 01.07.2017 року). — Особливу увагу ми приділили профілактиці захворювання та лікуванню супутніх до СНІД захворювань. – розповідає аналітик ІАА Олександр Ткаченко. – Сумська область займає 23 місце за кількістю затверджених коштів на напрямок профілактичного характеру. На заходи лікувального характеру фінансів у програмі не затверджували. Наприкінці 2017 року в регіоні зареєстровали 1 490 ВІЛ-інфікованих осіб.

Інформація щодо фактично витрачених коштів відсутня, тому що її надають раз на рік. Через це Сумська область лишається на останніх позиціях всеукраїнського рейтингу.

Прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації»

Поділитися в соціальних мережах: