Сумська область: рятувальники проводять профілактичну роботу у навчальних закладах

На території Сумщини значно знизився температурний режим. Щоб у зв’язку з цим не сталося біди, рятувальники проводять профілактичну роботу серед населення щодо вимог безпеки життєдіяльності. Особлива увага звертається на підростаюче покоління, адже воно не має достатнього життєвого досвіду та знань, аби убезпечити себе в разі надзвичайної події.

Зокрема, 25 січня у м. Суми співробітники Сумського міського відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди у двох навчальних закладах – Сумському центрі професійно-технічної освіти та загальноосвітній школі № 12. Рятувальники розповіли присутнім про правила пожежної безпеки у побуті, дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Окремо було наголошено на забороні виходити на водойми, оскільки крига на них ще не достатньо міцна. Діти також переглянули відеоролики про професію рятувальника та найскладніші пожежі міста, ознайомилися із застосуванням вогнегасника.

А для кращого засвоєння наданої інформації отримали тематичні пам’ятки. Подібні заходи відбулись у навчальних закладах смт Липова Долина, м. Глухів і Ямпільського району. Робота з підростаючим поколінням – один із пріоритетів у діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Рятувальники, турбуючись про безпеку дітей, проводять профілактичні заходи у навчальних закладах і сподіваються, що бесіди не залишаться поза увагою молоді.

У ДСНС України у Сумській області

Поділитися в соціальних мережах: