Сумська влада дала відповідь на петицію щодо безкоштовного wi-fi у транспорті

36

Онлайн-петиція щодо безкоштовного wi-fi у міському транспорті набрала необхідну кількість підписів та отримала офіційну відповідь від сумської влади.

У зверненні Дмитро Тарамак зазначає, що вартість проїзду в міському транспорті дорожчає, але якість перевезення залишає бажати кращого. Пасажири все і більше і більше використовують гаджети, тому автор петиції пропонував встановити в автобусах, маршрутних таксі та тролейбусах дійсно працюючий безкоштовний wi-fi інтернет.

 Але, як зазначається у відповіді, поки що на wi-fi у міському транспорті сумчанам розраховувати не варто. Впровадження безкоштовного wi-fi у міському транспорті підвищить собівартість послуг пасажирського автомобільного транспорту, — йдеться у відповіді.

«На сьогодні розрахунки тарифів на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування сформовані без врахування вартості послуг wi-fi. При цьому розмір відповідного тарифу згідно із розрахунками перевищує 5,00 грн. В діючих Договорах про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, укладених між перевізниками та виконавчим комітетом Сумської міської ради, відсутнє зобов’язання щодо надання послуг безкоштовного wi-fi в міських автобусах.

У міському бюджеті на 2017 рік не передбачено коштів на реалізацію розглядуваного проекту. Забезпечити надання послуги за рахунок власних коштів у комунальному електро- та автотранспорті КП СМР «Електроавтотранс» не в змозі з огляду на неналежний фінансово-господарський стан.

На сьогоднішній день у рамках власної національної програми 3G оператор «Інтертелеком» здійснив інтернетизацію громадського транспорту у м. Суми шляхом забезпечення безкоштовного wi-fi у міських тролейбусах (інв. №№ 005, 072, 081, 080). Інформація щодо послуги розміщена зовні на бортах тролейбусів.

В перспективі, за умови реалізації проектів щодо інтернетизації громадського транспорту національними інтернет-операторами, м. Суми обов’язково долучиться до участі в них».

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: