Сумська влада обіцяє збільшити кількість урн для сміття

1

Скільки саме урн додатково встановлять — поки невідомо. Але фахівці департаменту інфраструктури вже здійснюють підрахунки необхідної кількості.

Про це міська влада повідомила у відповіді на онлайн-петицію, у якій сумчани просили збільшити кількість урн, так як не у всіх вистачає сили волі донести сміття. Петиція набрала 261 підпис.

Міська влада зазначила, що наразі комунальними підприємствами за бюджетні кошти обслуговується 294 урни для сміття по місту та 229 урн, які знаходяться в скверах та парках.

Урни прибирає «Сумижилкомсервіс» та «Зеленбуд» систематично, щоденно в ранковий час та протягом дня по мірі їх наповнення.

«Щодо встановлення нових урн для збирання безпечних відходів, непридатних для вторинного використання на території міста Суми інформуємо, що на теперішній час департаментом інфраструктури міста СМР здійснюються підрахунки та опрацьовується питання визначення кількості необхідних урн для сміття», — йдеться у відповіді.

Після проведення вказаних заходів, пропозиції щодо закупівлі додаткових урн будуть подані на розгляд профільних депутатських комісій. При позитивному вирішенні фінансування, пропозиція щодо встановлення додаткових урн для сміття, будуть враховані на 2018 рік.

Поділитися в соціальних мережах: