Сумське НВО збирається продати стадіон «Ювілейний»?

4

«В мене ексклюзивна новина — СНВО збирається продати стадіон «Ювілейний»», — такою новиною в Facebook поділився сумчанин Андрій Пархоменко.

Джерело інформації він не розголошує, однак запевняє, що мова йде про ціну в 1 млн. доларів, яка, ймовірно, знизиться до 800 тисяч.

«Серед передбачуваних покупців — власник ПФК «Суми» Геннадій Свірський. Власне купувати йому цей стадіон не сильно і хочеться, так як сам він роменчанин, і більше йому цікавий розвиток спорту у себе на батьківщині. Ось тільки ставши інвестором в ПФК «Суми» йому тепер доводиться платити великі гроші за гру на «Ювілейному» (близько 70 тис. за гру — оренда + обслуговування). Причому, по суті сьогодні Свірський заручник «Ювілейного», тому що цей стадіон має відповідну сертифікацію від Федерації Футболу України. Якби така сертифікація була в Ромнах, то цілком можливо, що команда б проводила саме там свої домашні матчі. До речі в Охтирці на сертифікованому стадіоні одна гра коштує 15 тис. грн.

Є інформація, що початкова сума в 1 млн. дол. може знизитися і до 800 тис.

Але є тут і ще один нюанс — мене, як сумчанина обурило ось що — сьогодні йде реконструкція стадіону «Авангард», на який тільки по тендеру ціна склала 18 млн. грн. І навряд чи це буде остаточна ціна, припускаю, що вона виросте до мільйонів 25-29. Так може краще було б місту просто купити готовий стадіон, який до слова, коштує набагато дорожче. Адже його ціна при будівництві — 10 млн. дол. Зараз, якщо його розібрати на металобрухт, то можна без особливих проблем нашкребти на 2-3 млн. дол. Там тільки табло коштує 300 тис. дол. Плюс дороге освітлення, плюс земля в центрі міста (3 га) і т.д.

Взагалі дії нашої міської влади мені не зовсім зрозумілі — якщо ви хочете класний стадіон — так візьміть собі «Ювілейний». А то виходить як з «Романтикою» — спершу почали будівництво, а потім питають, що з нею робити!», — пише Андрій Пархоменко.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: