Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту приєдналося до благодійної акції

ptu-004Уже кілька днів в Сумському обласному центрі служби крові триває акція «Безкровна дорога», присвячена Дню автомобіліста і дорожника. 26 жовтня у ній взяли участь працівники та учні Сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспорту на чолі з директором закладу Ігорем Козолупом:

— Коли дізналися про акцію, вирішили, що як автомобілісти, не можемо залишитися осторонь. Адже навчаємо водіїв, автослюсарів, будівельників, День автомобілістів і дорожників – це наше спільне свято. І звичайно, ми розуміємо, що в будь-який момент може трапитися ДТП і людям знадобиться кров – тому вирішили, що повинні обов’язково допомогти. Я й сам вирішив вперше стати донором. Чесно кажучи, був вражений побаченим у центрі крові – високий сервіс, європейський підхід, увага до кожного. Мене це дуже зацікавило – адже ми теж працюємо над тим, щоб зробити наш заклад по- справжньому європейським. Для цього співпрацюємо з Польщею в рамках спільного проекту «KRISMAR», що займається працевлаштуванням в Європі. У відповідності до європейської практики стараємося миттєво реагувати на потреби країни в кадрах – так, коли в нашій країні трапилося нещастя, частину учнів перекваліфікували на військову техніку. Зараз у нас діє гурток «Молодий воїн».

ptu-007

Близько 30 учнів, які навчаються на водіїв, автослюсарів, зварювальників, у вільний час додатково проходять військову підготовку, вчаться стріляти, розбирати автомат… Ще поки добиралися сюди, звернув увагу на нову дорогу. Дуже добре, що наш мер взяв під патронат дороги, для нас і наших учнів – майбутніх водіїв – це дуже важливий напрямок розвитку інфраструктури міста.

І молодим, і дорослим донорам (а їх було близько 30), більшість з яких здавали кров вперше, було дуже цікаво. Завітали до центру крові і ті учні, що не досягли 18-ліття. Вони прийшли підтримати старших товаришів, і для себе вже прийняли рішення обов’язково приєднатися до них після досягнення повноліття. На жаль, взяти участь у заході змогли не всі бажаючі – багато кому завадили сезонні застуди. Тому було вирішено провести ще один донорський день у ході акції.

ptu-061

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: