Сумські аграрії влаштують масовий страйк

4 жовтня біля Верховної Ради в Києві та в усіх областях України відбудеться Всеукраїнський страйк аграріїв. Про це повідомляє Світлана Шовкопляс у соцмережі Фейсбук:

«На Сумщині основна акція аграріїв буде проходити в Охтирському районі на трасі Суми – Харків, на в’їзді до Охтирки з боку Харкова з 10.00 до 16.00.
Аграрії вимагатимуть: ухвалити законопроект 3851-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, у тому числі сільгоспвиробників» до кінця 2016 року; повернути систему оподаткування аграрного сектору, яка діяла до 1 січня 2015 року, як найбільш придатну для стимулювання аграрного виробництва в умовах браку інвестиційних коштів та високої інфляції; продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до того часу, поки не буде розроблено всього комплексу законодавчих актів, необхідних для завершення земельної реформи.
У Київ під стіни Верховної Ради відправляться понад 200 представників від області. Близько 30 одиниць техніки і 150 осіб, серед яких депутати місцевих рад, керівники та працівники сільськогосподарських підприємств, фермери Охтирського, Великописарівського, Тростянецького, частково Лебединського районів вийдуть нагадати про проблеми аграріїв на Сумщині».

 

 

Поділитися в соціальних мережах: