Сумські чиновники перейматимуть польський досвід

За ініціативи партнерського міста Люблін Суми стали учасником проекту «Професійні кадри в місцевому самоврядуванні – формування компетентних команд публічної адміністрації в сфері підтримки реформи самоврядування в Україні».

У рамках реалізації цього проекту представники Любліна поділяться своїм досвідом у сфері стратегічного управління, управління проектами і секторального управління (управління в публічному і громадському секторах).

Програма заходів передбачає виїзди польських експертів до українських міст бенефіціарів, навчальний візит до Любліна представників українських органів місцевого самоврядування, блок майстер-класів і тренінгів у сфері стратегічного управління, управління проектами і секторального управління, в тому числі методом RADAR і акредитований семінар з методології PRINCE 2 та рівні FOUNDATION.

Завершенням проекту стане конференція «Активні органи місцевого самоврядування у процесі проведення реформи місцевого самоврядування в Україні», яка відбудеться в Києві, де будуть представлені результати проекту.

Вже зовсім скоро представники українських міст візьмуть участь у першому у заході проекту – навчальному візиті до Любліна «Ефективні та компетентні органи місцевого самоврядування».

Джерело: gorod.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: