Сумські депутати ініціюють службову перевірку заступника мера з питань ЖКГ

17

Під час засідання сесії сумський депкорпус підтримав запит Дмитра Лантушенка з проханням провести службову перевірку, щодо підстав та повноважень заступника міського голови Олександра Журби підтримувати підвищення тарифів на тепло від імені міської влади.

Також депутат пропонує притягти заступника до відповідальності, через дії всупереч рішення від 28 вересня, в якому депутати звернулись НКРЕКП щодо недопущення підняття тарифів.

Запит підтримали 24 депутати.

«У цьому рішенні рада чітко встановила, що ТОВ «Сумитеплоенерго» не надало достатніх даних про підвищення тарифу і узгодження інвестиційної програми. Однак уже 13 жовтня заступник міського голови Олександр Журба на засіданні НКРЕКП, прикриваючись довіреністю міського голови, заявив, що виступає від імені громади і просить підвищити вартість тарифу і тепло», — написав у Facebook Дмитро Лантушенко.

15

16

Нагадаємо, в понеділок на апаратну нараду прийшли активісти, які вимагали звільнення заступника мера Олександра Журби. За словами ініціаторів, посадовець порушив закон, підписавши протокол громадських слухань по тарифам на тепло, які так і не відбулись.

Поділитися в соціальних мережах: