Сумські депутати просять Генпрокурора перевірити «Сумигаз»

3

У середу, 14 червня, на сесії депутати ухвалили звернення до Генерального прокурора України Юрія Луценка та начальника Сумського відділу поліції ГУНП в Сумській області Павла Карабути щодо протиправних дій ПАТ «Сумигаз» зі встановлення загальнобудинкових лічильників.

У документі зазначається, що дії працівників «Сумигазу» мають ознаки кримінальних порушень, визначених ст. 356 Кримінального кодексу України.

Так, до міської ради надійшли скарги мешканців будинків № 15/1 по площі Пришибській, № 14 по вул. К. Зеленко та № 3 по вулиці Металургів щодо неправомірних дій ПАТ «Сумигаз» з приводу встановлення загальнобудинкових лічильників газу без погодження з власниками будинків та навіть без їх повідомлення, що суперечить зокрема нормам Цивільного кодексу України та Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року, — повідомляє інформаційний портал СМР.

«Аналогічні незаконні дії працівників ПАТ «Сумигаз» вчиняються і щодо мешканців інших будинків нашого міста. Люди доведені до відчаю зухвалими та протиправними діями ПАТ «Сумигаз», що може призвести до соціального вибуху загальноміського значення, тому, звертаємось до Вас, як до уповноваженого представника органу, покликаного згідно Конституції України, Закону України «Про Національну поліцію» здійснювати забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності та просимо припините це свавілля!», — зазначається у зверненні.

Під час розгляду даного питання був присутній представник ПАТ «Сумигаз», але його відповіді та роз’яснення не задовольнили депутатів.

Відтак, у своєму зверненні депутати міської ради просять внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування вищенаведених обставин.

Поділитися в соціальних мережах: