Сумські депутати проти проведення маршу рівності

19

Фракція «Опозиційний блок» в Сумській міськраді зробила на сесії 14 червня заяву з приводу можливого проведення в обласному центрі маршу рівності, пише Ваш Шанс.

Днями щодо підтримки такого маршу висловилася у соцмережах прес-секретар Сумської організації БПП «Солідарність» Ольга Панфілова. Вона заявила, що мітинг на підтримку ЛГБТ потрібен не тільки для Києва, а і для Сум.

«Зі ЗМІ нам стало відомо, що певні політсили заявляють про підтримку проведення ЛГБТ маршу рівності і наполягають на проведенні такого заходу в Сумах. Ми висловлюємо свій категоричний протест проти проведення маршу. Вважаємо, що це не тільки наша позиція, але і більшості сумчан. Подібний захід суперечить християнським цінностям і моралі, воно в черговий раз розділить наше суспільство, яке і так страждає від протиріч у багатьох сферах. На нашу думку, треба подбати про заходи з просування традиційних сімейних цінностей як основної складової об’єднання суспільства», — вважають депутати.

Нагадаємо, що зовсім недавно йшлося про проведення гей-параду в Конотопі, однак мер міста категорично заявив, що не допустить цього.

Поділитися в соціальних мережах: