Сумські депутати визначилися, як підвищити якість пасажирських перевезень

Сьогодні сумський депкорпус підтримав рішення «Про деякі питання врегулювання пасажирських перевезень в м. Суми», яке повинне вирішити проблемні транспортні питання та забезпечити якісні послуги перевізників.

Документ склали з двох проектів рішень, які були подані на сесію депутатом Дмитром Лантушенко і секретарем міськради Андрієм Барановим, та узгодили з керівниками фракцій під час обідньої перерви.

Згідно з рішенням, транспортний відділ має дослідити пасажиропотоки, при необхідності скорегувати транспортну схему, забезпечити доступ до GPS-моніторингу, опублікувати графіки руху та ремонту маршруток.

Крім того, у рішенні йдеться про розробку програми стратегічного розвитку міського пасажирського транспорту до 2027 року та визначення необхідної кількості тролейбусів. Депутати запропонували ввести на наступному транспортному конкурсі електронний квиток, впровадити розрахунок з перевізниками за фактом виконаної роботи, а також використовувати транспортні засоби середньої та великої місткості.

27

28

© За матеріалами Данкор

Поділитися в соціальних мережах: