Сумські квіткарі продовжують відстоювати своє право на ведення бізнесу

15

З травня поточного року точиться війна навколо квіткового центру в м. Суми. Підприємці прагнуть працювати у спеціально облаштованому приміщенні, громада виступає проти будівництва центру, мотивуючи дії захистом інтересів школярів, що навчаються у школі №12.

Свою правду обидві сторони конфлікту ще раз розповіли  26 липня, під час сесії у Сумській міській раді.

«Ми маємо пакет документів, свідоцтво на право власності, ми сплачуємо всі податки, а натомість чуємо необґрунтовані вимоги. Будівництво жодним чином не впливає на учбовий процес, ми будуємо на ділянці, яка не належить школі, а межує з навчальним закладом. Ми будемо оскаржувати рішення та боротися за свої права в законній площині»,- кажуть бізнесмени.

Натомість батьки школярів впевнені, що земля належить громаді і наполягають на припиненні робот та поверненні ділянки у власність міста. На їх боці виступають і активісти, які обіцяють, за необхідності, діяти радикально — взяти лопати в руки і засипати котлован.

«Не треба гарячкувати. Ми виступаємо за законні методи. Головне на сьогодні — з’ясувати законність ведення будівництва на цій ділянці»,- заспокоює міський голова.

За словами очільника міста, крапки над «і» розставлять вже в четвер, 27 липня, під час засідання профільної комісії.

Ірина Крячко

Поділитися в соціальних мережах: