Сумські митники не допустили вивезення з України коштовних марок

Сумські митники не дозволили вивезти з території України партію колекційних поштових марок, повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Сумській області.

Незаконно їх перемістити намагався громадянин Казахстану. Факт зафіксовано під час митного контролю на митному посту «Бачівськ». Раритетні марки митники виявили в дорожній сумці з особистими речами під час огляду транспортного засобу, на якому переміщувався правопорушник.

До митної декларації чоловік цей товар не вніс і не заявив при усному опитуванні. Це були 767 колекційних поштових марок до 1991 року випуску. Таким чином, громадянин порушив митні правила, передбачені статтею 471 Митного кодексу України.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Нагадуємо, що вивезення за межі території України знаків поштової оплати, виданих до 1991 року, можливе лише за наявності відповідного дозволу. Згідно з вимогами п. 9 Інструкції про порядок оформлення права на вивезення, тимчасове вивезення культурних цінностей та контролю за їх переміщенням через державний кордон дозвіл на вивезення за межі території України не потрібен для знаків поштової оплати України: поштових марок і блоків, маркованих поштових конвертів і маркованих поштових карток, виданих після 1991 року. IMG_1081

Поділитися в соціальних мережах: