Сумські політики здавали кров для воїнів АТО

dscn6230

13 жовтня, до Сумського обласного центру крові з’їхалися члени місцевого осередку партії «Батьківщина» — і депутати та кандидати в депутати Сумської міської ради, і рядові члени партії. Багато з них є постійними донорами, інші вирішили здати компоненти крові вперше. Запевняють їх було б набагато більше, якби не сезонні застуди. Однак впевнені — їх колеги надолужать пропущене, як тільки вилікуються.

— Сьогодні ми прийшли підтримати акцію «Козацька кров — цілюща сила» і здати кров для воїнів АТО, — розповідає керівник фракції партії «Батьківщина» в Сумській міській раді Василь Гончаров. — Я дуже вдячний своїм однопартійцям, яких бачу тут, що вони підтримали цю важливу справу. Користуючись нагодою, хочу привітати усіх зі святом Покрови та Днем захисника України.

— Ми хотіли підтримати наших бійців і всіх, хто потребує компонентів крові. — каже заступник голови Сумської обласної організації партії «Батьківщина» Олена Дяговець. — Взагалі у нас знаходить відклик будь-який соціальний заклик, адже ми працюємо для людей і намагаємося допомагати їм, наскільки це в наших силах.


dscn6217

Поділитися в соціальних мережах: