Сумські прикордонники не пустили в Україну «Glamour»

Учора в пункті контролю «Хутір-Михайлівський» під час перевірки потягу сполученням «Москва-Кишинів» прикордонники Сумського загону спільно зі співробітниками СБУ та працівниками митниці виявили велику кількість друкованої продукції, яка переміщувалася через кордон з приховуванням від контролю.

У ході реалізації інформації, отриманої від співробітників СБУ, спільна міжвідомча група під час огляду пасажирського купе одного з вагонів потягу за допомогою спеціального приладу прикордонного контролю в міжстелевому просторі та ніші для багажу виявила 28 коробок з друкованою продукцією в асортименті.

Як з’ясувалося, у такий спосіб незаконно перемістити через кордон цей товар намагався провідник  потягу — 38-річний громадянин Молдови. Наразі виявлена друкована продукція вилучена. Загальна кількість глянцевих журналів та книг підраховується. На правопорушника складені відповідні адміністративні матеріали, — повідомляють у Східному регіональному аправлінні Державної прикордонної служби України.Преса_2 Преса_3

Поділитися в соціальних мережах: