Сумські прикордонники затримали незвичайних порушників

Нещодавно у Великописарівському районі прикордонники Сумського загону спільно з оперативними співробітниками Держприкордонслужби України затримали порушника державного кордону України.

Від оперативно-розшукових підрозділів Держприкордонслужби надійшла інформація про те, що на напрямку між російським населеним пунктом Сподарюшено та українським Попівка на території Росії спостерігається рух трьох осіб в сторону України.

Негайно висунувшись на вказаний напрямок, прикордонний наряд неподалік від держрубежу на околиці населеного пункту Попівка виявив та затримав громадянку України, яка з двома неповнолітніми дітьми в пішому порядку поза встановленими пунктами пропуску незаконно перетнула російсько-український кордон з території Росії в Україну. При собі жінка мала копію паспорта та свідоцтва про народження дітей.

У ході проведення фільтраційних заходів охоронці кордону також встановили, що правопорушниця перебуває у розшуку за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України.

Наразі за незаконне перетинання державного кордону України на 26-річну українку складені адміністративні матеріали за ст. 204-1 КУпАП, після чого разом з дітьми передано працівникам Національної поліції.

Поділитися в соціальних мережах: