Сумські вулиці отримають нові покажчики

Картинки по запросу назви вулиць суми

Керівництво Сум стурбоване тим, що останнім часом, особливо після глобальних перейменувань вулиць, городяни відчувають себе в обласному центрі не господарями, а скоріше гостями…

На думку мера Олександра Лисенка, цю ситуацію необхідно негайно виправити: «Скільки коштів ми запланували в цьому році на покажчики? Близько 140 тис.? Суму треба збільшити. Нехай представники жеків підрахують, скільки їм потрібно покажчиків, визначитеся з остаточною сумою — і щоб в цьому році покажчики були замінені! Це стосується вже не тільки патріотизму і закону про перейменування вулиць, але і зручності для жителів. А то викликають таксі не на ту вулицю »…

Причому мова йде не тільки про сумських вулицях, але навіть і про номери будинків. Очільник вважає, що зараз, навіть там, де вони є, номери нанесені неправильно: на півтора метрах від землі такі таблички не є видимими за деревами. Тому їх потрібно нанести так, щоб вони читалися — не менше ніж в 3-4 метрах від землі. Також поміняти належить і назви зупинок. Тому що не всі підприємці, які мають на них торгові точки і містять зупинкові комплекси, змінюють їх назви за рішенням влади. Наприклад, в районі вул. Петропавлівської вже немає вулиці Огарьова, а зупинка є.

Заступник мера Степан Пак висловив і свою думку: «Багато вулиць Сум сьогодні перейменовані на честь відомих людей або подій в Україні. У перспективі на них будуть встановлені меморіальні дошки або барельєфи на фасадах. Але ми зіткнулися з тим, що в Сумах немає порядку і правил розміщення таких архітектурних форм». Тому міськуправління архітектури отримало доручення розробити такий порядок до весни і представити його на розгляд Сумської міськвиконкому.

Нагадаємо, 19 січня на порталі єдиної системи місцевих петицій з’явилося прохання до влади міста встановити нумерацію будинків.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: