Сумських підприємців запрошують на стажування до Німеччини

У рамках програми перепідготовки управлінських кадрів «Fit for Partnership with Germany» підприємці та керівники підприємств можуть підвищити кваліфікацію у сфері міжнародних економічних відносин і встановити контакти з німецькими підприємствами.

Проект реалізують спільно уряди України та Федеративної Республіки Німеччина. Програма передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських навичок та дає змогу встановити прямі контакти з німецькими колегами. Учасники можуть безпосередньо ознайомитись із німецькими компаніями і технологіями.

Стажування проводиться за напрямками:

  • Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості (мова – англійська);
  • Економічна кооперація у сфері енергоефективності у будівництві і санації будівель і споруд (мова – російська);
  • Економічна кооперація у сфері харчової промисловості (мова – англійська).
  • Економічна кооперація у секторі охорони здоров’я (мова – англійська);
  • Економічна кооперація в аграрному секторі (мова – російська).

Тривалість стажування – один місяць.

Уряд Федеративної Республіки Німеччина, Федеральне міністерство економіки і енергетики беруть на себе всі витрати, пов’язані з перебуванням стажерів за кордоном. Видатки на проїзд в обох напрямках покриває підприємство, яке рекомендує претендента на стажування, або він сам.

Вимоги до кандидатів на стажування у Німеччині: наявність вищої освіти; досвід роботи у сфері економіки та підприємництва щонайменше 1 рік; знання англійської або німецької мови; вік не більше 45 років.

Документи від претендентів приймає Департамент економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації, тел.: (0542) 62-08-47.

Провести конкурсний відбір у Сумах планують 9-11 березня 2016 року на базі обласної державної адміністрації.

Поділитися в соціальних мережах: