Сумських жеківців вітали з професійним святом

 Сьогодні в Палаці культури “Сумського НВО”  жеківців Сумщини вітали з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Його відзначають щорічно у третю неділю березня. З вітальними словами до механіків, прибиральників, інженерів, керівник закладів житлово-комунального господарства звернувся керівник апарату Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький.

“Це віддані люди, які щодня роблять наше життя комфортним. Щоб ми не поверталися в кам’яний вік, а оселі були з теплом, водою та газопостачанням. Ми бажаємо їм міцного здоров’я, витримки та фінансової підтримки проектів. Сьогодні не тільки день ЖКГ, а й день всіх жителів Сумщини, адже й вони певною мірою є фахівцями сфери ЖКГ: коли прибирають свої території, ремонтують невеликі поломки водопроводу, тощо”, – говорить Дмитро Живицький.

До привітань приєднався Сумський міський голова Олександр Лисенко, й представники Сумської обласної ради профспілок. За вагомий особистий внесок, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення кращі працівники цієї сфери отримали подяки та грамоти голови Сумської міськради, облдержадміністрації та ради профспілок.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: