Сумським дітям, постраждалим в аварії у Білорусі, надається вся необхідна медична допомога

Про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник апарату Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький, який у складі сумської делегації вчора прибув до Бресту:

«Вночі близько 3 приїхали сьогодні до Бресту. Рано зранку заїхали в консульство України та у гуртожиток, де розселили батьків постраждалих дітей.

Білоруською стороною все для дітей та батьків організовано на найвищому рівні. Батьків безкоштовно розміщено в сучасному гуртожитку, допомагають місцеві мешканці.

Консульство України в Бресті з перших годин контролює всі процеси та здійснює координацію між батьками, місцевою владою, лікарями, МЗС та МОЗ.

Після гуртожитку разом з батьками поїхали до брестської обласної лікарні, де знаходяться всі постраждалі діти.
Батькам передали зібрані в Україні кошти, які вони самі розподілили в залежності від необхідності і важкості стану. На карти батьків теж приходить допомога. Вони дуже просили подякувати всім, хто відгукнувся на їхнє горе.

Переговорили з завідувачкою реанімаційного відділення. Дуже кваліфікована та професійна лікарка. Вона повідомила докладно про стан кожного з постраждалих, потім разом з батьками ми провідали усіх хлопців».

Детальніше про стан постраждалих дітей — тут.жив3

Поділитися в соціальних мережах: