Сумський рибоохоронний патруль наловив браконьєрів

Сумський рибоохоронний патруль підвів підсумки своєї рибоохоронної роботи у період з січня по березень 2018 року. За цей час інспекторським складом було здійснено 240 рейдів та викрито 231 правопорушення. В тому числі, виявлено 86 порушень любительського лову, 75 грубих порушень, 6 – під час незаконного збуту заборонених знарядь лову та 39 порушень під час незаконного продажу водних біоресурсів. Також було складено 25 актів виявлення заборонених знарядь лову, згідно з якими вилучено 54 одиниці безгосподарського майна. 

Протягом цього часу у браконьєрів вилучено 390 кг риби та 162 одиниці заборонених знарядь лову. З них: 52 сітки, 79 «екранів», 7 «павуків», 15 «острогів», 5 «ятерів» та 4 «драги». Загальна сума збитків, завданих рибній галузі внаслідок порушень, становить майже 60 тисяч гривень.

За три місяці патрульними складено та направлено в суди для притягнення порушників до відповідальності 120 справ.

«Нагадаємо, з першого квітня в області розпочалась нерестова заборона. Тому Управлінням було видано відповідний наказ, в якому прописані терміни та місця заборони. З ним можна ознайомитись за посиланням.  В цей час дозволяється любительський вилов риби однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега в межах населеного пункту», — заявили у відомстві.

Шановні жителі Сумщини! Просимо дотримуватись природоохоронного законодавства. І про виявлені факти браконьєрства під час нересту — прохання терміново повідомляти на «гарячу» лінію патруля: (096) 83-82-570.

Довідкова інформація:

З 8 вересня 2017 року запрацював Сумський рибоохоронний патруль. Наразі в Управлінні працюють 11 патрульних, які здійснюють моніторинг та патрулювання водних об’єктів області. На сьогодні інспекторський склад патруля забезпечений формою, автомобілем Renault Duster та моторним човном з причепом.

Поділитися в соціальних мережах: