Сумський рибоохоронний патруль шукає кадри

14 лютого розпочався прийом документів до рибоохоронного патруля Сумської області.

До Управління шукають ще 1 рибоохоронного патрульного, а також адміністративний персонал – начальника відділу матеріально-технічного забезпечення.

«Закликаємо чесних, амбітних, вмотивованих громадян, кому не байдужа доля рибної галузі, долучатись до реформування і подавати документи для участі в конкурсі», — говориться у зверненні.

Зі свого боку держава створила необхідні умови для ефективної рибоохоронної роботи – сучасна техніка, паливно-мастильні матеріали та зарплата близько 9 тис грн. Рибоохоронний патруль є органом із якісно новими стандартами роботи. Його створено замість ліквідованих органів рибоохорони (рибінспекції), що були об’єктом численних нарікань з боку рибалок. Це використання європейського досвіду, сучасне оснащення та відкритість перед суспільством. Патрульні будуть набиратись на основі відкритого конкурсу, пройдуть фахове навчання, курси підвищення кваліфікації.

Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 29, Управління Держрибагентства у Сумській області (каб. №12) до 17 год. 15 хв., 28 лютого 2018 року (включно).

Поділитися в соціальних мережах: