Сумський «Центр догляду за тваринами» отримав керівника

16

Комунальне підприємство, на створення якого сумським чиновникам знадобилось більше 2-х років, нарешті отримало керівника.

Із 1 червня директором КП «Центр догляду за тваринами» призначений Володимир Руденко. Про це повідомляє інформаційний портал Сумської міськради.

Контракт із новим керівником укладений терміном на один рік. Центр буде знаходитися в підпорядкуванні у міського департаменту інфраструктури.

Нагадаємо, під час засідання сесії міськради 26 жовтня 2016 року депутати підтримали проект рішення «Про утворення комунального підприємства «Центр догляду за тваринами». За текстом рішення, підприємство повинне створити сприятливі умови для співіснування людей та тварин, здійснювати контроль за дотриманням Правил утримання тварин та регулювати чисельність безпритульних тварин у Сумах.

Довідка: Володимир Руденко народився 19 листопада 1949 року у селі Низи Сумського району. Спочатку навчався у місцевій середній школі, згодом у Сумах у школі № 21. Закінчив Дніпродзержинський заочний хіміко-технологічний інститут за спеціальністю «Устаткування хімічних та нафтогазопереробних заводів». Трудову діяльність розпочав у 1966 році на Пат «Сумихімпром», де працював на різних посадах 43 роки. Із 2009 по 2011 рік – директор КП «Сумижилкомсервіс». У 2012 році – державний інспектор відділу охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та відтворення рибальства в Сумській області. До призначення на посаду директора КП «Центр догляду за тваринами» працював охоронцем.Був депутатом Сумської міської ради V скликання.

Поділитися в соціальних мережах: