Сумський виконком прийняв нове рішення про тариф 4 грн. для ПП «Согор»

маршрутки 4

Сьогодні, 12 червня, на сайті сумської міськради оприлюднили рішення виконкому «Про тимчасовий тариф на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі  ПП «Согор».

Рішення прийняте за підписом першого заступника міського голови Володимира Войтенка. Згідно з рішенням вартість проїзду на 9-ти маршрутах цього перевізника складатиме 4 грн. Крім того, пенсіонери тепер будуть їздити по 3 грн., а молодші школярі по 2 грн.

Прийняття тимчасового тарифу пояснюють відсутністю будь-якого рішення виконкому, яким перевізник може керуватись під час здійснення перевезень пасажирів.

Нагадаємо, 6 червня Зарічний районний суд міста Суми прийняв ухвалу, якою зупинено на час розгляду справи дію рішення виконавчого комітету Сумської міської ради про підвищення тарифу до 4 грн. у маршрутках, що обслуговує ПП «Согор», а саме маршрути: 4, 5, 11, 12, 20, 22, 25, 26 та 60. За невиконання рішення суду поліція відкрила кримінальне провадження на сумського перевізника.

Поділитися в соціальних мережах: