Сумський дизайнер створив серію плакатів до дня народження Харитоненка

Сьогодні, 25-го вересня, день народження Івана Харитоненка – відомого в Україні промисловця-цукрозаводчика. У свій час власник цукрового заводу багато зробив для розвитку міста Суми, тому сучасний дизайнер Дмитро Дубовик вирішив вшанувати його серією плакатів.

“Сьогодні день народження Івана Герасимовича Харитоненка – людини, яка багато вклала в Суми. Він був видатною особистістю, людиною великого серця, багато допомагав іншим, поліпшував місто та активно його будував. Шкода, що в процесі політичних перегонів не знайшлося вільного рекламного носія, щоб вшанувати його пам’ять. А треба було б. У заповіті Іван Герасимович написав – «… любити Суми так, як люблю я», і якби жителі міста та депутати дотримувалися цієї заповіді, багато чого було б по іншому. Всім добра!” – підписав дизайнер свій допис.

Вживу побачити роботи можна на зеленому паркані напроти Мануфактури, біля приміщення СумДУ (колишня УАБС), а також на Сотні. Для того, щоб серію плакатів було легше знайти, Дмитро Дубовик розмістив відеопідказку на своїй сторінці у Фейсбук.

Поділитися в соціальних мережах: