Сумським батькам школярів не подобається дистанційне навчання

Управління освіти і науки провело в Сумах анонімне онлайн-опитування батьків школярів щодо організації освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році.

Опитування тривало з 3 по 11 вересня. У ньому взяло участь понад 550 респондентів. Найбільш активними були представники ЗОШ № 12 (214 голосів), ЗОШ № 23 (70 голосів), ССПШ № 31 (39 голосів), ЗОШ № 27 (37 голосів).

Опитування стосувалось якості навчання в умовах пандемії: чи дотримуються школи протиепідемічних заходів, як форма навчання впливає на якість знань учнів.

З відповідей виходить, що ані батькам, ані дітям не розповіли про правила безпечної поведінки дитини у школі в умовах пандемії коронавірусу (59%). У той же час переважна кількість батьків впевнені, що школа дотримується всіх необхідних протиепідемічних заходів (74%). У випадку погіршення епідемічної ситуації, дорослі виступають за поєднання очного та дистанційного навчання (37%) або за організацію дистанційного навчання (28%). Також, 56% опитаних вважають, що дистанційне навчання погано вплинуло на якість знань школярів.

Узагальнені результати опитування надіслали директорам закладів загальної середньої освіти для опрацювання та вжиття дієвих заходів щодо усунення виявлених недоліків.

Поділитися в соціальних мережах: